LIGA LEKKOATLETCZNA

W dniu 20.09.2016 w Bielsku-Białej odbyły się Mistrzostwa Miasta i Rejonu w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach brało udział 18 zespołów dziewcząt i 18 drużyn chłopców (432 uczestników)

Dziewczęta wywalczyły 1 miejsce  !!!  i awansowały do Finału Wojewódzkiego ,który odbędzie się 12.10.2016 w Sosnowcu

Magdalena Graboń -2 miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Miasta i Rejonu

Drużyna chłopców wywalczyła 4 miejsce w Mieście.

dekoracja 1500m - Szymon Krywult  II miejsce w Mieście i Rejonie 

Złote medalistki -NAJLEPSZE !!!!!!!

W dniu 30.09.2016 w Bielsku –Białej odbyły się Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych.

 

Drużyna dziewcząt wywalczyła złote medale !!!

Dekoracja sztafet-Złoto dla Asnyka

Drużyna chłopców zdobyła 10 miejsce!!!

Druyna chłopców z nauczycielem Joanną Justyniak

W dniu 11.10.2016 w Zabrzegu odbyły się zawody Rejonowe w sztafetowych biegach przełajowych.

Drużyna dziewcząt zajęła 6 miejsce.

W dniu 12.10.2016 w Sosnowcu odbył się Finał Wojewódzki w szkolnej lidze lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych . Startowało 16 szkół. Pomimo złych warunków atmosferycznych :deszcz, wiatr  i bardzo  niska  temperatura powietrza nasze dziewczęta się nie podały i dzielnie walczył
o jak najlepszą lokatę.

Wywalczyły 4 miejsce

w Województwie Śląskim.

W dniu 26 maja 2017 w Bielsku-Białej odbyły się zawody II rzutu ligi lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/3

Najlepsze sztafety -2 miejsce ASNYK !!!

press to zoom

Sztafeta 4x100m :Kruczek Piotr-Pociecha Mateusz-Koczur Szymon-Zacharejko Marek wraz z nauczycielem Joanną Justyniak

press to zoom

Kulomioci: Adam Kudłacik-Jakub Hańderek-Kornel Pieczyrak

press to zoom

Skoczkowie w dal: Józef Kubala-Tymek Gieras-Jakub Mentel

press to zoom

Adam Kudłacik

press to zoom

Dekoracja najlepszych skoczków w dal- 3 miejsce Józef Kubala

press to zoom

Szymon Genc w biegu na 400m(czarna koszulka)

press to zoom

Jakub Hańderek

press to zoom

Kornel Pieczyrak

press to zoom

Bieg na 400m-Marek Zacharejko( pierwszy z prawej)

press to zoom
1/2

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE  

                    ROK SZKOLNY 2016/ 2017

 

 

Szkolna liga lekkoatletyczna dziewcząt             -  1 w Mieście i   1 w Rejonie

                                                                           IV miejsce w Finale Województwa Śląskiego
                           

Szkolna liga lekkoatletyczna chłopców              -  4  w Mieście  
 

Biegi przełajowe dziewcząt                                - 1   w Mieście i  6 w Rejonie
Biegi przełajowe chłopców                                 -10 w Mieście 
Piłka koszykowa dziewcząt                                - 5   w Mieście
Piłka koszykowa chłopców                                 - 2  w Mieście 
Piłka ręczna dziewcząt                                       - 4-6 w Mieście
Piłka ręczna chłopców                                        - 7-12  w Mieście
Piłka siatkowa dziewcząt                                    - 4 w Mieście
Piłka siatkowa chłopców                                     - 7-12 w Mieście                                 
Tenis stołowy chłopców                                      -  7 w Mieście                                           
Tenis stołowy dziewcząt                                     -  10 w Mieście    

II rzut ligi lekkoatletycznej dziewczęta               - 2 miejsce w Mieście
II rzut ligi lekkoatletycznej chłopów                    - 4 miejsce w Mieście    
Pływanie drużynowo                                          - 6 miejsce w Mieście
Indywidualnie Marta Dobrowolska                    -złoto w 50m stylem dowolnym
                                                                          -złoto w 100m stylem zmiennym
Sztafeta dziewcząt stylem dowolnym                - 2 miejsce w Mieście
Sztafeta chłopców stylem dowolnym                 - 6 miejsce w Mieście
                                


Ponadto systematycznie odbywają się zajęcia SKS-u z piłki koszykowej,piłki ręcznej , piłki siatkowej oraz lekkoatletyki, mecze sparingowe i towarzyskie.