SPORT W ASNYKU

 Zakończenia roku sportowego , odbyło się 19.06.2017 w MZO w Bielsku -Białej .

Puchar za II miejsce -  we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt w obecności Inspektora Piotra Kopeckiego oraz Andrzeja Gajeckiego odebrały lekkoatletki Anna Słomińska i Joanna Greń wraz z nauczycielem Joanną Justyniak.

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE  

                    ROK SZKOLNY 2016/ 2017

 

 

Szkolna liga lekkoatletyczna dziewcząt             -  1 w Mieście i   1 w Rejonie

                                                                           IV miejsce w Finale Województwa Śląskiego
                           

Szkolna liga lekkoatletyczna chłopców              -  4  w Mieście  
 

Biegi przełajowe dziewcząt                                - 1   w Mieście i  6 w Rejonie
Biegi przełajowe chłopców                                 -10 w Mieście 
Piłka koszykowa dziewcząt                                - 5   w Mieście
Piłka koszykowa chłopców                                 - 2  w Mieście 
Piłka ręczna dziewcząt                                       - 4-6 w Mieście
Piłka ręczna chłopców                                        - 7-12  w Mieście
Piłka siatkowa dziewcząt                                    - 4 w Mieście
Piłka siatkowa chłopców                                     - 7-12 w Mieście                                 
Tenis stołowy chłopców                                      -  7 w Mieście                                           
Tenis stołowy dziewcząt                                     -  10 w Mieście    

II rzut ligi lekkoatletycznej dziewczęta               - 2 miejsce w Mieście
II rzut ligi lekkoatletycznej chłopów                    - 4 miejsce w Mieście    
Pływanie drużynowo                                          - 6 miejsce w Mieście
Indywidualnie Marta Dobrowolska                    -złoto w 50m stylem dowolnym
                                                                          -złoto w 100m stylem zmiennym
Sztafeta dziewcząt stylem dowolnym                - 2 miejsce w Mieście
Sztafeta chłopców stylem dowolnym                 - 6 miejsce w Mieście
                                


Ponadto systematycznie odbywają się zajęcia SKS-u z piłki koszykowej,piłki ręcznej , piłki siatkowej oraz lekkoatletyki, mecze sparingowe i towarzyskie.