W dniu 12.10.2016r. odbyły się Mistrzostwa Miasta
w tenisie stołowy, naszą szkołę reprezentowali uczniowie M. Karczyński, J. Kubala, M. Wojdyła, P. Ostafin, D. Chomik, A. Tomala.


Reprezentacja chłopców zajęła 7 miejsce, a dziewcząt 10 miejsce. 

W dniach 2-4 września 2016r. uczennica klasy 1D - Gabriela Frączek i uczennica klasy 2D - Anna Polak brały udział w międzynarodowym turnieju w akrobatyce sportowa " Winobranie " w Zielonej Górze, gdzie zajęły 2 miejsce w licznej konkurencji. 

press to zoom
press to zoom

17 listopada 2016 r. odbyła się II kolejka bielskiej amatorskiej ligi strzeleckiej zorganizowanej dla szkół ponadgimnazjalnych w ZSSiO w Bielsku-Białej. Miło nam poinformować, że nasz uczeń Sebastian Błach zajął I miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego 10 m. Sebastianowi życzymy  kolejnych sukcesów w turniejach strzeleckich.

W dniu 20.04.2017 na krytej pływalni „TROCLIK” Beskidzkie WOPR zorganizowało „Otwarte Mistrzostwa Miasta Bielsko-Biała w pływaniu ‘’ Szkół Ponadgimnazjalnych.

O medale rywalizowało  82 zawodników i  60 zawodniczek. W zawodach wystartowało 13 sztafet -6 kobiet i 7 męskich. Najlepiej zaprezentowała się Marta Dobrowolska ,która wywalczyła 3 medale-  2x złoto i 1x srebroZłoto na 50m stylem dowolnym i  100m stylem zmiennym , a srebro w sztafecie 4x50 stylem zmiennym.

Wyniki pozostałych naszych uczniów.

50m stylem dowolnym kobiet:

1.Dobrowolska Marta -1m-ce          -00:30,50

2.Marszałek Maja       -7m-ce          -00:35,12

3.Nikiel Karolina          -9m-ce          -00:35,50

4.Biernat Julia             -19m-ce        -00:40,81

5.Sloczylas Aneta       -24m-ce        -00:43,10

50m stylem dowolnym mężczyzn:

1.Pieczyrak Kornel       -16m-ce        -00:31,62

2,Pociecha Mateusz     -18m-ce        -00:31,78

3.Zaremba Piotr           -32m-ce        -00:37,82

4.Dusza Arkadiusz        -36m-ce        -00:41,94

50m stylem klasycznym mężczyzn:

1.Gieras Timothy             -24m-ce        -00:46,81

2.Wandzel Mateusz         -29m-ce        -00:48,54

3.Wieczorek Tomasz       -31m-ce        -00:41,94

50m stylem motylkowym mężczyzn:

1.Mentel Jakub                  -dyskwalifikacja

100m stylem zmiennym kobiet:

1.Dobrowolska Marta     -1m-ce          -1,19,32

 

Sztafeta 4x50m stylem dowolnym  kobiet

                         -srebrny medal !  (02:21,64)

1 zmiana-Biernat Julia

2 zmiana-Marszałek Maja

3 zmiana-Nikiel Karolina

4 zmiana- Dobrowolska Marta

Sztafeta 4x50m stylem dowolnym mężczyzn

                            -6 miejsce   (02:10,76)

1 zmiana- Gieras Timothy

2 zmiana -Pociecha Mateusz

3 zmiana-Zaremba Piotr

4 zmiana- Pieczyrak Kornel

 

W klasyfikacji ogólnej szkół zajęliśmy 6 miejsce .

 

                                     Nauczyciel: Joanna Justyniak

Zawody pływackie
3 najlepsze sztafety szkół ponadgimn
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Dekoracja sztafet-medal dla Karoliny
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zwody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie
Zawody pływackie