W dniu 28.09.2018 w Bielsku-Białej odbyły się drużynowe zawody lekkoatletyczne szkół ponadgimnazjalnych. Startowało 21 zespołów dziewcząt oraz 23 drużyny chłopców.

Drużyna chłopców zdobyła 1 miejsce i tytuł Mistrza Miasta i Rejonu.

                 

                      Skład :

100m

1.Kruczek Piotr                    -11,56           II m-ce w Mieście i Rejonie

2. Adamski Mateusz         -11,92

3.Kulik Jakub                      -11,95
 

200m

1.Nowiński Kamil                -24,08           II m-ce w Mieście i Rejonie

2.Szobik Adrian                 -25,93
 

400m

1.Paliczka Karol                 -58,20
 

800m

1.Kocoń Bartosz                -2.25,68
 

1500m

1.Paszko Mikołaj                 -4.32,32       I m-ce w Mieście i Rejonie

2.Hutyra Mateusz             -4.54,72
 

Skok w dal

1.Pierlak Paweł                    -5,13
 

Skok wzwyż

1.Szczur Dominik                -165               I m-ce w Mieście i Rejonie

2.Gąsiorek Jakub               -150

Pchnięcie kulą

1.Kuszmider Krzysztof     -9,60

2.Zaremba Piotr                -8,06

3.Kopaczka Damian         -7,74

Sztafeta 4x100m              -46,47           III m-ce w Mieście i Rejonie

(M.Adamski- K.Nowiński- J.Kubik- P.Kruczek)

 

Suma -959 pkt

 

                                                                       Nauczyciel: Joanna Justyniak

DSC01094.JPG

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta wywalczyły  3 miejsce !!!

w  Mistrzostwach Miasta i Rejonu

            Skład:

100m

1.Borowska Maja    -14,15

2.Gleindek Daria    -14,44

200m

1.Ben Wiktoria       -30,49

400m

1.Zwardoń Wiktoria          -67,68                       II m-ce w Mieście i Rejonie

2.Miszta Kamila                -74,44

800m

1.Słomińska Anna            -2.28,73                   I m-ce w Mieście i Rejonie

2.Pudełko Aleksandra     -2.51,05

3.Tarniowy Małgorzata   -2.52,88

skok w dal

1.Pazik Wiktoria                  -4,32

2.Greń Joanna                   -4,31

Skok wzwyż                                   

1.Środowska Laura            -135                          I m-ce w Mieście i Rejonie

2.Raczek Aneta                  -120

Pchnięcie kulą                  

1.Graboń Magdalena       -8,98                         III m-ce w Mieście i Rejonie

2.Justyniak Anna         -7.95

Sztafeta 4x100m              -56,03                       II m-ce w Mieście i Rejonie

(M.Borowska –W.Ben –W.Zwardoń –D.Gleindek)

Suma -842 pkt

 

                                                                       Nauczyciel: Joanna Justyniak

DSC01091.JPG

Zawody finałowe województwa śląskiego w szkolnej lidze lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych odbyły się 3.10.2018 w Rudzie Śląskiej.

Przy bardzo chłodnych ,wietrznych i deszczowych warunkach pogodowych, nasza reprezentacja chłopców zdobyła 6 miejsce .

 

     Skład :

1.Kruczek Piotr                    -100m            -12,15

2.Kulik Jakub                       -100m            -12,58

3.Adamski Mateusz           -100m            -12,98

4.Nowiński Kamil                -200m            -24,02

5.Szoblik Adrian                 -200m            -26,22

6.Pierlak Paweł                   -200m            -25,81

7.Paliczka Karol                   -400m            -56,94

8.Pierlak Michał                  -400m            -61,32

9.Kocoń Bartosz                 -400m            -62,73

10.Paszko Mikołaj               -1500m        -4.26,53       -          srebrny medal

11.Hutyra Mateusz             -1500m        -5.06,06

12.Kudrys Kazimierz          -1500m        -4.55,38

13.Gąsiorek Jakub                        -skok wzwyż           - 155

14.Szczur Dominik                        -skok wzwyż           - 155              -          brązowy medal

15.Kuszmider Krzysztof  - pchnięcie kulą -9,57

16.Kopaczka Damian       - pchnięcie kulą -7,69

 

Suma zdobytych punktów- 898

                                                                                                                                             

                                                                       Nauczyciel: Joanna Justyniak

asnyk.png

W dniu 5 października w Bielsku-Białej w ramach Mistrzostw Miasta odbyły się sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych.

 

Złote medale wywalczyli chłopcy w składzie:

 

1.Paliczka Karol        -6.17,17

2.Pierlak Michał       -6.24,29

3.Nikiel Maciej          -6.05,71

4.Hutyra Mateusz   -6.14,17

5.Kudrys Kazimierz -6.07,97

6.Paszko Mikołaj     -5.29,91

 

 

Srebrne medale wywalczyły dziewczęta w składzie:

 

1.Miszta Kamila                 -3.23,05

2.Tarniowy Małgorzata  -3.27,76

3.Pudełko Aleksandra     -3.18,37

4.Gleindek Daria               -3.23,59

5.Zwardoń Wiktoria         -3.15,72

6.Słomińska Anna             -2.49,87

                                                 Nauczyciel:  Joanna Justyniak

P1030434.JPG

 W Zabrzegu 11.10.2018 odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu REJONU.

 

Drużyna chłopców zdobyła 2 miejsce,  a drużyna dziewcząt 3 miejsce.

Gratulacje dla obu drużyn.

 

 

 Nauczyciel: Joanna  Justyniak