top of page

2 października odbyły się Mistrzostwa Miasta w sztafetowych biegach przełajowych.

Drużyna chłopców wywalczyła złote medale, a drużyna dziewcząt brązowe.

Również dzisiaj odbyła się dekoracja za szkolną ligę lekkoatletyczną. Puchar za 1 miejsce w Mieście i Rejonie wywalczyły dziewczęta. Puchar za 2 miejsce w Mieście i 3

w Rejonie wywalczyli chłopcy.

Wielkie brawa dla wszystkich startujących oraz dla nauczycielki Pani Joanny Justyniak !

4 października drużyna dziewcząt z Asnyka!!! zdobywa 4 miejsce na 16 zespołów w Finale Licealiady Województwa Śląskiego- szkolna liga lekkoatletyczna.

Ponadto indywidualnie złoty medal !!! w skoku wzwyż zdobyła Emilia Więckowska z wynikiem 155cm, a sztafeta 4x100m wywalczyła brązowy medal!!!. Wielkie brawa i podziękowania dla całej drużyny.

W dniu 24.09.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta i Rejonu w drużynowych zawodach lekkoatletycznych.
Drużyna dziewcząt wywalczyła
1 miejsce, a chłopcy1818

W dniu 8 października Dzisiaj w Zabrzegu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu REJONU (1/4 Finału Wojewódzkiego). Drużyna chłopców zajęła 4 miejsce.

uczyciel:  Joanna Justyniak